Adoracje na Taborze 2022/2023

Lista rejonów podejmujacych adoracje na Taborze w roku 2022/2023

2022

  • wrzesień - Rejon VI - MB Królowej Polski
  • październik - Rejon II - św. Michała Arch.
  • listopad - Rejon IX - św. Józefa Robotnika Głogów
  • grudzień - Rejon V - MB Nieustającej Pomocy Niechobrz

2023

Rodzina w centrum uwagi (cz. VII)

Szanowni Państwo

 

Zachowując ciągłość inicjatyw podejmowanych na rzecz Rodziny, wychowania, kształtowania społecznych postaw wśród dzieci i młodzieży, zapraszamy Państwa na kolejną konferencję naukowo-wychowawczą pt. Rodzina w centrum uwagi – cz. VII – Gdy brakuje sił, aby żyć – zachowania samobójcze wśród dzieci i młodzieży. Inicjatywa odbędzie się w tradycyjnej formule – miejscem spotkania będzie Sala Kolumnowa im. Ojców Niepodległości w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie (10.02.2023, godzina 9.00).

 

Dzień skupienia wraz z Dniem Chorego. Diakonia Miłosierdzia zaprasza

Alleluja!

Informuję, potwierdzam i zapraszam - rezerwujcie czas w sobotę 18 lutego na spotkanie Diakonii Miłosierdzia w godz 9-13, w ramach ktorego będziemy przeżywać nasz Dzień Skupienia i Oazowy Dzień Chorego.
 Miejsce: dolny kościół w parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie

Spotkanie Diakonii Życia – 19 stycznia 2023 r.

Diakonia Życia zaprasza na spotkanie formacyjne w dniu 19 stycznia 2023 r. o godz. 18.00 w Domu Katechetycznym Parafii św. Józefa (Rzeszów-Staromieście).

Zmarł Henryk Wrzos

W dniu 4.01.2023 zmarł HENRYK WRZOS z rej. św. Michała Archanioła. + Heniu w DK dzielił się talentem grania na akordeonie i wywoływaniem uśmiechu poprzez opowiadanie dowcipów. Od kilku lat jeździł na rekolekcje dla wdów i wdowców. 
 
 
Pogrzeb + Henryka odbędzie się 9.01.2023 o godz. 9.30 - Cmentarz Komunalny Wilkowyja.
 
 
Dziękujmy Panu Bogu za jego życie i talenty, którymi się dzielił, nie tylko we wspólnocie DK. 
 

OAZA REKOLEKCYJNA DIAKONII WYZWOLENIA (ORDW)

OAZA REKOLEKCYJNA DIAKONII WYZWOLENIA (ORDW)
30.07 - 4.08.2023 r.
Czarna Sędziszowska
  prowadzi: ks. Grzegorz KOT

Opłatek diecezjalny DK - Tabor, 8 stycznia

Serdecznie zapraszamy wszystkie rodziny DK na opłatek diecezjalny, który odbędzie się w Domu Diecezjalnym "Tabor" w Rzeszowie 8 stycznia 2023 o godzinie 15. Rozpoczniemy Eucharystią w kaplicy pod przewodnictwem ks. biskupa Jana Wątroby. Po Mszy Świętej udamy się do auli na jasełka, które przygotowały rejony Bożego Ciała i MB Królowej Polski. Następnie podczas wspólnego kolędowania będziemy dzielić  się radością i miłością.
 
Halina i Zbigniew Grochala
Ks Tomasz Rusyn

 

We dwoje przed Bogiem. Modlitwa małżonków w Boguchwale

Szczęść Boże ,
 
Ksiądz proboszcz Mariusz Mik - moderator Kręgów rodzin DK w Boguchwale oraz Kręgi Rodzin z Boguchwały, zapraszają małżeństwa zrzeszone w DK, na kolejną modlitwę małżonków "We dwoje przed Bogiem" z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w dniu 2.01.2023 ( poniedziałek ) o godzinie 19. Adoracja potrwa ok. godziny .
Będzie to czwarta z comiesięcznych adoracji, którą włączamy się się w przygotowanie do złotego jubileuszu Domowego Kościoła .
 
Z Panem Bogiem,
 

Strony

Subskrybuj RSS - ogłoszenia