Eucharystia bez Mszy św.?

Szczęść Boże,
 
pewnie wszyscy jakoś szukamy odpowiedzi wiary na ten czas, który przeżywamy. Pewnie sytuacja restrykcji prawnych i brak możliwości uczestnictwa w Eucharystii rodzi pytania, prowokuje do szukania odpowiedzi. Pozwoliłem sobie na ten czas napisać kilka słów i dzielę się tym krótkim tekstem w załączniku. To tylko jakaś próba szukania ścieżek dla przeżywania z wiarą tego, czego jesteśmy uczestnikami. Tym, którzy będą chcieli rzucić okiem, życzę owocnej lektury i inspiracji dla osobistego życia duchowego!
 
 

Ważne dla wszystkich diakonii DK!

Szczęść Boże
 
W okresie pandemii koronawirusa, w porozumieniu z moderatorami Ruchu Światło-Życie, zawieszamy spotkania wszystkich diakonii do czasu zmiany sytuacji epidemicznej.
 
Z Panem Bogiem
 
ks. Tomasz Rusyn
ks. Jan Kobak
Alicja i Krzysztof Romaszukowie

Dzień Świętości Życia – 25 marca 2020 r

Z okazji zbliżającego się Dnia Świętości Życia, który przypada na 25 marca 2020 roku, serdecznie zapraszamy do udziału w transmisji nabożeństwa Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Transmisja on-line na żywo rozpocznie się o godz. 19.00 na profilu głównym Centralnej Diakonii Życia: https://www.facebook.com/Diakonia.Zycia/

Z tej okazji zachęcamy wszystkich, bez względu na wiek, do podjęcia w tym dniu  Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Ważna informacja dla rodzin DK

Szczęść Boże!        

                                                                          

Kochana Wspólnoto Domowego Kościoła

 

Czas Wielkiego Postu okazał się czasem niezwykłej próby dla całego naszego społeczeństwa w kontekście stanu zagrożenia epidemiologicznego. Stosownie do zarządzeń władz państwowych oraz Konferencji Episkopatu Polski, moderator generalny Ruchu Światło-Życie wystosował do nas Komunikat, w którym pisze:

 

„Drodzy Odpowiedzialni Ruchu Światło-Życie!

 

Strony

Subskrybuj RSS - ogłoszenia