27 - 29 stycznia 2017 r. Czarna Sędziszowska
trzeci czwartek miesiąca - kościół p.w. Św. Rodziny w Rzeszowie
09 - 11 grudnia 2016r.
17-22 stycznia 2017 Czarna Sędziszowska

List pary diecezjalnej 2016

„Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał” (J 15,16).

Droga Wspólnoto,

kiedy zostaliśmy poproszeni o posługę pary diecezjalnej, początkowo odmówiliśmy – patrząc po ludzku, nie nadawaliśmy się do tej posługi. Dopiero kiedy dzięki Słowu Bożemu zrozumieliśmy, że aby się zbawić, musimy wypełniać wolę Boga, nie naszą, dojrzało w nas przeświadczenie, że Jezus potrzebuje nas jako narzędzi do służby małżeństwom i rodzinom w Domowym Kościele naszej diecezji.

 

Zaproszenie do udziału w Jubileuszowym Akcie Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

„Zostawcie kanapę i ruszcie w drogę, zabierając z sobą cały entuzjazm wiary. Realizacja dzieła intronizacji, czyli wywyższenia Jezusa w naszym życiu osobistym, rodzinnym, kościelnym, narodowym, nie będzie czymś łatwym i dlatego  wydarzenie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia musi być jak mocne uderzenie w dzwon, byśmy się obudzili  i z radością podjęli  trudne zadanie, przekonani o jego nieodzowności”.

Fotorelacja z rozpoczęcia roku pracy 2016/2017

W dniu 18.09.16r w Domu Rekolekcyjnym „KANA” w Czarnej Sędziszowskiej nastąpiło rozpoczęcie roku pracy formacyjnej Domowego Kościoła 2016/2017 w Diecezji Rzeszowskie.

Pomimo niesprzyjającej pogody do KANY licznie przybyły małżeństwa i rodziny DK.

Subskrybuj Strona Domowego Kościoła Diecezji Rzeszowskiej RSS