trzeci czwartek miesiąca - kościół p.w. Św. Rodziny w Rzeszowie
Czarna Sędziszowska, 13-16.04.2017

ODWOŁANY !!!! Dzień współnoty Ruchu Światło-Życie 2017

Informujemy, że Dzień wspólnoty rejonów, który miał się odbyć 18.02.17r w Taborze jest ODWOŁANY. Nowy termin zostanie podany po ustaleniu.

Pozdrawiamy

Ada i Darek

Pierwsze soboty miesiąca

W tym roku obchodzimy stulecie objawień fatimskich i trzystulecie koronacji obrazu jasnogórskiego. Te okoliczności wołają o szczególne zaangażowanie poprzez wypełnienie pragnień Matki Bożej. Takim wielkim pragnieniem Maryi i Jej Syna, od którego wypełnienia uzależniony jest pokój na świecie i zbawienie wielu grzeszników jest Nabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca. Dlatego prosimy, aby rodziny Domowego Kościoła  naszej diecezji  uczciły te jubileusze Maryi spełniając właśnie to Jej życzenie.

 

Będzie to wielki dar i źródło wielu łask dla nas.

 

1% podatku 2016

Drodzy członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Ruch Domowy Kościół Diecezji Rzeszowskiej!

 

               Pragniemy gorąco podziękować wszystkim ,którzy w roku ubiegłym, a także w latach poprzednich, wspierali nasze wspólne dzieło jakim jest troska o dom rekolekcyjny "Kana " w Czarnej Sędziszowskiej. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, które wyraża się w pracach na rzecz Domu , wpłatach finansowych  oraz  organizowaniu i udziałowi w rekolekcjach możliwe jest jego  funkcjonowanie  oraz przeprowadzenie koniecznych prac remontowych.

Rekolekcje 2016/2017

Terminy rekolekcji w roku pracy 2016/2017

 

List pary diecezjalnej 2016

„Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał” (J 15,16).

Droga Wspólnoto,

kiedy zostaliśmy poproszeni o posługę pary diecezjalnej, początkowo odmówiliśmy – patrząc po ludzku, nie nadawaliśmy się do tej posługi. Dopiero kiedy dzięki Słowu Bożemu zrozumieliśmy, że aby się zbawić, musimy wypełniać wolę Boga, nie naszą, dojrzało w nas przeświadczenie, że Jezus potrzebuje nas jako narzędzi do służby małżeństwom i rodzinom w Domowym Kościele naszej diecezji.

 

Subskrybuj Strona Domowego Kościoła Diecezji Rzeszowskiej RSS