W bieżącym roku pracy za Diakonię Muzyczną odpowiedzialni są

Justyna i Artur Mach.

Kontakt pocztą elektroniczną baca@rzeszow.oaza.pl.

Spotkanie diakonii muzycznej

Najbliższe spotkanie Diakonii Muzycznej odbędzie się w dniu 24.10.2018 o godzinie 19.00 w Domu Rekolekcyjnym - Tabor.
 
W szczególności zapraszamy nowe osoby pragnące służyć swoimi talentami muzycznymi dla dobra wspólnoty zarówno z Oazy Młodzieżowej jak i z Domowego Kościoła.

 

 

 

Spotkanie Diakonii Muzycznej

Diakonia Muzyczna zaprasza na spotkanie, na którym będziemy przygotowywać śpiewy na kilka okazji:


1. Eucharystię na Dzień Świętości Małżeństw I Rodzin W Rzeszowie 

2. Diecezjalną Oazę Matkę

3. Zakończenie pracy DK w Chmielniku

 

Spotkanie diakonii muzycznej

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku formacyjno - muzyczne spotkanie Diakonii Muzycznej gałęzi młodzieżowej i Domowego Kościoła.

Zapraszamy 8.11 na godzinę 19.00 do Taboru.

Warsztaty muzyczne

11 czerwca w Taborze odbędą się warsztaty muzyczne, organizowane przez Diakonię Muzyczną Domowego Kościoła oraz gałęzi młodzieżowej Ruchu Światło-Życie diecezji rzeszowskiej. Mają one za zadanie przygotować animatorów muzycznych oraz wszystkich chętnych oazowiczów na rekolekcje wakacyjne oraz powakacyjny dzień wspólnoty, który odbędzie się w 1. sobotę września w katedrze.

KONCERT PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

W imieniu organizatorów, CHÓRU JEDNEGO SERCA JEDNEGO DUCHA, serdecznie zapraszamy na KONCERT PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, który odbędzie się w dniu 13 listopada 2016r. o godz. 18:30 w hotelu ZIMOWIT, al. A. Krajowej 4b w Rzeszowie.
 
Wstęp wolny!  
Organizatorzy oprócz wspaniałej atmosfery połaczonej ze wspólnym śpiewaniem zapewniają słodki poczęstunek przy kawie, herbacie!!!!
 

Spotkanie Diakonii Muzycznej

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Diakonii Muzycznej, które odbędzie się w dniu 7 września 2016 o godzinie 19.00 w salce przy Parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą służyć darem śpiewu lub grania na instrumentach. Będziemy przygotowywać śpiewy na rozpoczęcie pracy rocznej w Czarnej (18.09)
 
Justyna i Artur Machowie

Diakonia muzyczna - spotkanie

Diakonia Muzyczna serdecznie zaprasza na próbę śpiewu przed rozpoczęciem roku pracy Domowego Kościoła w Czarnej.

Próba odbędzie się 3 września 2014 o godzinie 19.00 w salce przy Parafii Chrystusa Króla w Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy członków diakonii oraz osoby pragnące służyć swoim głosem.

Próba diakonii muzycznej przed DWDD

W związku z mającym się odbyć DWDD w  Rzeszowie (Dom Rekolekcyjny „Tabor” (byłe Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie) ul. Połonińska 25, dawna ulica Wetlińska 4) - w dniach 12-13 kwietnia - prosimy gorąco o pomoc dla Diakonii Muzycznej Oazy Młodzieżowej (DM OM :-) - kto z członków DM DK  będzie się wybierał na DWDD lub będzie chciał wspomóc diakonię młodzieżową zapraszamy na próbę we środę 10.04 o godzinie 18:00 w par. Chrystusa Króla (większość pieśni jak do Kalisza ) .
 

Próba Diakonii Muzycznej

Następna próba diakonii muzycznej 1-sza środa po świętach - 3.04.2013 i potem następne środy ( a może i częściej jak będzię trzeba).
 

Zapraszamy serdecznie do par. Chrystusa Króla na godzinę 19:00
 

Materiały (nuty , midy do odsłuchania) na naszym chomiku (http://chomikuj.pl/dmuz_rzeszow/materialy/Kalisz+2013).
 

W sprawie wyjazdu do Kalisza (kto się jeszcze nie zapisał) prosimy o kontak z Anią Młynarczyk (kontakt na stronie DK)

Próba Diakonii Muzycznej

Zapraszamy na próbę diakoni muzycznej we środę o 19:00 do parafii Chrystusa Króla . Zwłaszcza tych którzy mogą wspomóc diakonie na wyjazd do Kalisza 27.04 .

Strony

Subskrybuj RSS - d. muzyczna