Podziękowanie za wsparcie misji w Irlandii

Alleluja!

Chcemy bardzo podziękować za wsparcie finansowe, które od Was otrzymałyśmy na naszą posługę i pobyt w Irlandii. Bez Waszej pomocy utrzymanie się byłoby niemożliwe. Przez pierwsze 3 tygodnie mieszkałyśmy u pary rejonowej Cork, zatem za mieszkanie i jedzenie nic nie płaciłyśmy. Jedynie za jakieś drobne rzeczy i bilety autobusowe. Od października wynajmujemy połowę domu i tu płacimy czynsz i rachunki. Z naszej orientacji wynika, że nasze opłaty nie są wygórowane, jeśli chodzi o obecną sytuację tutaj na rynku mieszkań. Dopiero ostatnio Giovanna dostała pierwszą wypłatę ok. 550 euro. Ja jeszcze nie miałam wypłaty. Giovanna ma pracę w firmie sprzątającej, w przeliczeniu na godziny, na prawie cały etat, ja także ze sprzątania miałam kilka godzin w tygodniu, teraz zaczynam przy dekoracji pączków, też niecały etat. Jest wiele ofert pracy, ale u nas trudność polegała i dalej polega na tym, że nie jesteśmy "fully flexible", czyli elastyczne, by podjąć pracę w dowolny dzień tygodnia i na dowolnych zmianach, ponieważ prowadzimy grupy oazowe.

Otrzymane od Was pieniądze wydałyśmy na:

- czynsz i depozyt: 3x 750 eu = 2250 eu

- rachunki (prąd, gaz, internet, śmieci) : 330eu

- bilety: ok 200 eu

- jedzenie: ok 450-500eu

- inne wydatki: materiały papiernicze na oazę, potrzebne ubrania, jedzenie na mieście, inne potrzebne zakupy

Staramy się rozsądnie tym wszystkim gospodarować. Miejscowa wspólnota wspiera nas - nikt nigdy nie odmówił nam transportu, w Oazie Modlitwy uczestniczyłyśmy za darmo, po Oazie Ewangelizacji dostałyśmy sporo jedzenia, które zostało. Jest grono ludzi, na których wiemy, że możemy liczyć.

Jednakże bez Waszej pomocy finansowej, a mamy nadzieję, że także modlitewnej, opłacenie rachunków byłoby niemożliwe, gdyż nie miałybyśmy na to pieniędzy.

Załączamy artykuł na temat tego co się tu dzieje, a dzieje się sporo. I mamy zgodne wrażenie, że nie my to inicjujemy, tylko w tym uczestniczymy.

Napiszemy więcej. 

Także link do zdjęć.

Więcej niedługo :)

BÓG ZAPŁAĆ! Niech Pan wynagrodzi Wam ofiarność i otwarte serca i obficie Wam i Waszym rodzinom błogosławi.

Pamiętamy w modlitwie

Dziękujemy

Weronika Sarna

Giovanna Jakimowicz