Życzenia Świąteczne

Katarzyna Stocerz z Rodziną
Drodzy Przyjaciele, Darczyńcy!


Jak co roku czekamy na narodzenie się Pana Jezusa w naszych sercach. Czekamy aby zagościł również w naszych domach, biurach, miejscach w których spędzamy wspólnie czas.

Przede wszystkim, korzystając z tej okazji, chciałabym podziękować Wam wszystkim, że byliście i jesteście ze mną, za wsparcie i wszelkie dobro jakie od Was otrzymałam.

Z okazji radości przyjścia Jezusa na świat, chciałabym życzyć Wam aby błogosławieństwo jakie z Nim się pojawia spływało na Was wszystkich każdego dnia.

Życzę Wam aby te Święta Bożego Narodzenia były dla Was czasem radości i nadziei a nadchodzący Nowy Rok każdego dnia przynosił szczęście.  Katarzyna Stocerz z RodzinąCo Wam zawdzięczam:

Jeżeli chodzi o stan mojego zdrowia to: jestem już po zabiegu w Magdeburgu, zostałam poddana radioembolizacji. Kolejne etapy przede mną. Jestem po pierwszej kontroli w Niemczech, rak przestał się rozwijać, część guzów zmalała. Po Nowym Roku mam zaplanowaną kolejną wizytę w Magdeburgu. Po tym badaniu, będzie można zaplanować następne kroki w leczeniu.Jeszcze raz dziękuję, że te Święta, dzięki Wam, mogłam spędzić z moją rodzina

Katarzyna