Warsztaty Małżeńskie pt. „Nawigacja w Rodzinie”

06.12.2012 r. - Zwięczyca

W dniu świętego Mikołaja 6 grudnia br.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY na ciekawe, multimedialne – Warsztaty Małżeńskie pt. „Nawigacja w Rodzinie”.

 

Nawigacja( jako GPS) to sposób, metoda,,  jak  należy  jechać ,jaką drogą podążać  z małżonkiem i dziećmi by dojechać do celu z napisem „Szczęśliwa Rodzina”.

 

Nawigacja (w terminologii żeglarskiej) to umiejętność  w życiu małżeńskim i rodzinnym  trzymania steru  , nadawania właściwego kierunku, korygowanie  kursu, a nade wszystko ,znać cel podróży i wiedzieć, która droga do niego jest najwłaściwsza ,bezpieczna w  dopłynięciu do portu ”Szczęśliwa Rodzina”.

 

Narrator warsztatów wprowadza uczestników w kolejne tematy jakimi są: umiejętność aktywnego słuchania, sens ojcostwa,  zagrożenia duchowe ,uzależnienia i współuzależnienia ,potrzeba specjalistycznej pomocy, seksualność oraz języki wyrażania miłości w małżeństwie.

 

W/w tematykę będą nam przybliżali między .innymi :Jacek Pulikowski i Robert Tekieli.

 

Po każdym poruszanym temacie będzie możliwość wypełnienia indywidualnej ankiety, co pozwoli przyjrzeć  się sobie i swojej rodzinie.

 

Dzięki takiemu połączeniu uczestnicy warsztatów Nawigacja w Rodzinie mogą wrócić do domu z konkretnym odniesieniem do swojego życia, ze świadomością dziedziny, która szczególnie wymaga uwagi ,naprawy, uzdrowienia, szczególnej troski.

 

Zapraszamy wszystkie małżeństwa, od świeżo upieczonych, przez tych z kilkuletnim doświadczeniem, aż do tych z bagażem złotych godów.

 

Warto już od dziś rezerwować sobie czas, planując, popołudnie 6 grudnia na w/w warsztaty.

 

Warto już od dziś zapraszać swoich znajomych .

Osiedlowy Dom Kultury(ODK) Rzeszów –Zwięczyca

ul. Beskidzka 6

6 grudnia 2012,godzina 18.00

Rezerwacja:

http://rezerwacja.kibicujrodzinie.pl

Ania i Zbyszek Młynarczykowie

diakonia  ewangelizacji