TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR MODERATORA DIECEZJALNEGO

RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE
DIECEZJI RZESZOWSKIEJ
::
archiwum 98/99 | 99/00 | 00/01 | 01/02 | 02/03 | 03/04 | 04/05 | informacje | kalendarz | co nowego | ^

Po raz drugi odbył się 29 marca br. w Trzcianie koło Rzeszowa Turniej Piłki Siatkowej o puchar Moderatora Diecezjalnego Ruchu Światło - Życie.

Najlepszymi drużynami, jak w roku ubiegłym, okazały się zespoły ze Zwięczycy. Odnieśli zasłużone zwycięstwa, zarówno w kategorii chłopców, jak i mieszanej.

Wielkimi przegranymi tych zawodów były drużyny z parafii Św. Michała w Rzeszowie, który zajęły drugie miejsca w swoich kategoriach. Podczas gdy zwycięzcy mieli problemy z wyjściem z grupy eliminacyjnej, oni przegrali swój pierwszy mecz dopiero w finale. Jak mówił kiedyś nieoceniony spiker telewizyjny: „dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe”.

Trzecie miejsce w kategorii zespołów mieszanych jak w chłopców zajęły drużyny z parafii Matki Bożej Królowej Polski z Rzeszowa, a IV miejsce z parafii Św. Mikołaja w Rzeszowie – Przybyszówce.