alleluja!


RUCH ŚWIATŁO-ŻYCIE
DIECEZJI RZESZOWSKIEJ
::  

nowe ogłoszenia (1)


Witamy na nowych stronach Ruchu Światło - Życie Diecezji Rzeszowskiej

Kim jesteśmy? Przede wszystkim ludźmi, dla których Jezus Chrystus jest Panem i Zbawicielem. Więcej o podstawach Ruchu lub o założycielu ks. Blachnickim możesz znaleść na stronie ogólnopolskiej www.oaza.org.pl.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o tym jak działamy w diecezji rzeszowskiej - o naszej historii, wspólnotach parafialnych, diakoniach zapraszamy na strony "Ruch w diecezji". Zapoznaj się także z wypowiedziami Jana Pawła II do Ruchu.

W dziale Wydarzenia znajdziesz kalendarz Pracy Rocznej, ogłoszenia o tym co będzie oraz relacje z tego co było.

Gdy szukasz materiałów do zabawienia wspólnoty - skeczy, zabaw; zapraszamy Cię do działu "Na wesoło". Tam też znajdziesz galerie różnych fotografii.

Szczególnie gorąco zapraszamy każdego do pogawędki na żywo na IRC #oaza. Możesz poznać ludzi z całej Polski.

Animatorzy, którzy nie mogli być na spotkaniach formacyjnych, mogą się zapoznać z nimi w dziale "Materiały". Tam też można znaleźć propozycje nowych spotkań formacyjnych.

Ruch Światło - Życie naszej diecezji nie jest jedynym, dlatego znaleźliśmy dla Ciebie linki do innych Oazowych stron internetowych.

"Lista Gihon", to lista dyskusyjna dla animatorów naszej diecezji, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

 

 


od 2004.04.20


aktualizacja: 2006-10-19

©DKS Rzeszów, OLP 1.0